Darbo laikas
I-IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45
Pietų pertrauka 12.00-12.45

Pramonės pr. 11A, 51327 Kaunas

tel.: (37) 490 220, faks.: (37) 490 251

el. paštas: vmt@amvmt.lt

įmonės kodas 302471705

 
Kalbos:  LT EN

Neįgaliesiems

Svetainės medis

Spausdinti

Pradinis puslapis » Struktūra ir kontaktai
Administracija
Direktorius Paulius Zolubas (37) 490210 8-686 50294 P.Zolubas@amvmt.lt
Direktoriaus pavaduotojas Albertas Kasperavičius (37) 490290 8-687 72931 A.Kasperavicius@amvmt.lt
Miškų kadastro skyrius
Skyriaus vedėjas Ričardas Beniušis (37) 490232   R.Beniusis@amvmt.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotoja Asta Kuliešienė (37) 490226   A.Kuliesiene@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Rasa Lekstutienė (37) 490226   R.Lekstutiene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Audrius Juodis (37) 490258   A.Juodis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Darius Cikanavičius (37) 490258   D.Cikanavicius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Vaidas Grigaitis (37) 490292   V.Grigaitis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Mindaugas Vosylius (37) 490292   M.Vosylius@amvmt.lt
Vyresnioji specialistė Stanislava Kuksėnienė (37) 490217   S.Kukseniene@amvmt.lt
Vyresnysis specialistas Stasys Rekašius (37) 490642   S.Rekasius@amvmt.lt
Vyresnysis specialistas Arūnas Kristinavičius (37) 490642   A.Kristinavicius@amvmt.lt
Vyresnioji specialistė Daiva Šakėnaitė (37) 490642   D.Sakenaite@amvmt.lt
Vyresnioji specialistė Lina Puslienė (37) 490642   L.Pusliene@amvmt.lt
Vyresnysis specialistas Mindaugas Ribikauskas (37) 490292   M.Ribikauskas@amvmt.lt
Vyresnysis specialistas Mindaugas Araminas (37) 490292   M.Araminas@amvmt.lt
Nacionalinės miškų inventorizacijos skyrius
Skyriaus vedėjas Gintaras Kulbokas (37) 490236 8-687 72821 G.Kulbokas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Petras Ivinskis (37) 490228 8-602 62873 P.Ivinskis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Petras Eigirdas (37) 490238 8-618 30158 P.Eigirdas@amvmt.lt
Klimato kaitos grupė
Vyriausiasis specialistas Saulius Jezukevičius (37) 490293 8-682 26144 S.Jezukevicius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Karolis Mickevičius (37) 490293 8-601 73920 K.Mickevicius@amvmt.lt
Informatikos skyrius
Informatikos skyriaus vedėjas Julius Juodis (37) 490223 8-682 69278 J.Juodis@amvmt.lt
Vyriausias specialistas Jonas Geležis (37) 490224   J.Gelezis@amvmt.lt
Vyriausias specialistas Andrius Galinskas (37) 490224   A.Galinskas@amvmt.lt
Vyriausias specialistas Gedas Starkovas (37) 490224   G.Starkovas@amvmt.lt
Vyriausias specialistas Vytautas Norbutas (37) 490224   V.Norbutas@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Milda Kvalkauskienė (37) 490224   M.Kvalkauskiene@amvmt.lt
Miškotvarkos skyrius
Skyriaus vedėjas Leandras Deltuva (37) 490225 8-687 57353 L.Deltuva@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Remigijus Dagilius (37) 490234 8-686 91346 R.Dagilius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Kazimieras Giniūnas (37) 490234    K.Giniunas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Gintaras Červokas (37) 760144 8-693 69311 G.Cervokas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Marius Lankininkas (37) 760144 8-693 66479 M.Lankininkas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Irmantas Dičkalnis (37) 490234 I.Dickalnis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Donatas Kergė (37) 760144 8-695 84824 D.Kerge@amvmt.lt
Miško naudojimo ir statistikos skyrius
Skyriaus vedėjas Darius Vižlenskas (37) 490294 8-616 19192 D.Vizlenskas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Andrius Kuliešis (37) 490204 8-698 48712 A.Kuliesis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Andrius Butkus (37) 490234   A.Butkus@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Kristina Kaubrienė (37) 490237 8-674 14383 K.Kaubriene@amvmt.lt
Vyresnioji specialistė Violeta Dumčienė (37) 490237   V.Dumciene@amvmt.lt
Miškų kontrolės skyrius (Smolensko 15A, Vilnius)
Skyriaus vedėjas Artūras Balčius (5) 2727907 8-698 81838 A.Balcius@amvmt.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas Marius Ivanauskas (5) 2333165 8-687 83224 M.Ivanauskas@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Hermina Pekarskienė (5) 2333165 8-663 69266 H.Pekarskiene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Tadeuš Ablačinskij (5) 2333165 8-693 27554 T.Ablacinskij@amvmt.lt
Valstybinių miškų kontrolės poskyris (Pramonės 11a, Kaunas)
Poskyrio vedėjas Sigitas Kvedaras (37) 547347 8-663 55801 S.Kvedaras@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Irmantas Judickas (37) 547347 8-663 76449 I.Judickas@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Odeta Lazauskaitė (37) 547347 8-663 53994 O.Lazauskaite@amvmt.lt
Miškų kontrolės skyriaus teritoriniai poskyriai
Miško genetinių išteklių skyrius
Skyriaus vedėjas Vidmantas Verbyla (37) 547232 8-682 23747 V.Verbyla@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Valmantas Kundrotas (37) 547771 8-682 36075 V.Kundrotas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Svajūnas Urbonavičius (37) 547771   S.Urbonavicius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Darius Raudonius (37) 547771 8-604 03218 D.Raudonius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Remigijus Bakys (37) 547771 8-694 31303 R.Bakys@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Renatas Plačiakis (37) 547771 8-682 35984 R.Placiakis@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Renė Ragelienė (37) 547771 8-682 35983 R.Rageliene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Vincas Statkus (37) 547771 8-682 23839 V.Statkus@amvmt.lt
Miško sėklų ir sodmenų kokybės skyrius
Skyriaus vedėjas Kęstutis Česnavičius (37) 383072 8-687 14012 K.Cesnavicius@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Jūratė Laukineitienė (37) 383073 8-687 45060 J.Laukineitiene@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Vida Juodaitienė (37) 383073 8-614 43523 V.Juodaitiene@amvmt.lt
Specialistai (37) 383073
Miško sanitarinės apsaugos skyrius
Skyriaus vedėjas Virgilijus Vasiliauskas (37) 547645 8-682 56132 V.Vasiliauskas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Kęstutis Grigaliūnas (37) 547693 8-612 45849 K.Grigaliunas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Romualdas Budzila (37) 547693 8-682 56129 R.Budzila@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Sigitas Mikalauskas (37) 547693 8-682 56134 S.Mikalauskas@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Alma Gustienė (37) 547693 8-682 56133 A.Gustiene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Tomas Balkus (37) 547693 8-682 56128 T.Balkus@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Rytis Dubickas (37) 547693 8-693 43079 R.Dubickas@amvmt.lt
Finansų skyrius
Skyriaus vedėja Vida Bradauskienė (37) 490219 8-682 36028 V.Bradauskiene@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Rasa Bielevičienė (37) 490640 8-682 35988 R.Bieleviciene@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Aldona Brazauskienė (37) 490640 8-693 07766 A.Brazauskiene@amvmt.lt
Vyresnioji specialistė Rita Bužinskienė (37) 490641 8-618 03104 R.Buzinskiene@amvmt.lt
Bendrųjų reikalų skyrius
Skyriaus vedėja Daiva Brazauskienė (37) 490291 8-698 02946 D.Brazauskiene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas (viešųjų pirkimų) Saulius Baltraitis (37) 409101 8-693 54171 S.Baltraitis@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Vilija Česnavičienė (37) 490220 8-693 23355 vmt@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas (ūkio reikalams) Raimondas Šeinauskas (37) 490239 8-614 24693 R.Seinauskas@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė (personalo) Erika Lukoševičiūtė (37) 490641 8-687 90215 E.Lukoseviciute@amvmt.lt
Vyriausiais specialistas (juristas) Ramūnas Šeškus (37) 490643 R.Seskus@amvmt.lt
Vyresnysis specialistas Mantas Bradauskas (37) 490239 8-693 65505 M.Bradauskas@amvmt.lt

informacija atnaujinta 2014-12-05

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią schemą nenaudojant lietuviškų raidžių: pirma vardo raide.pavarde@amvmt.lt

Jei darbuotojas turi du vardus, sudarant el.pašto adresą pasirenkama pirmo vardo pirma raidė.

 
© 2014 Valstybinė miškų tarnyba Duomenys apie Valstybinę miškų tarnybą saugomi juridinių asmenų registre. Sprendimas: Terra IT