Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Informuojame, kad š. m. birželio 28 d. Valstybinėje miškų tarnyboje vyko užbaigto Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro 2016 - 2017 m. plėtros projekto rezultatų pristatymas. Projekto vykdytojai (Kauno technologijos universitetas, įmonė UAB „HNIT-BALTIC“) pristatė ir demonstravo projekto metu sukurtą Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro žemėlapių internetinės prieigos „VMTGIS“, pažymų formavimo ir išdavimo elektroninėmis priemonėmis bei privačių miškų vidinės miškotvarkos projektų rengimo, derinimo ir tvirtinimo elektroninėmis priemonėmis funkcionalumą.
Pristatyme dalyvavo Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro plėtros darbų priežiūros komisija, kurią sudarė Aplinkos ministerijos kanclerė Vilija Augutavičienė (komisijos pirmininkė), Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento direktorius Donatas Dudutis, Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento Miškininkystės ir miškotvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Viktoras Karašauskis, Valstybinės miškų tarnybos direktoriaus pavaduotojas Albertas Kasperavičius, Valstybinės miškų tarnybos Miškų kadastro skyriaus vedėjas Ričardas Beniušis ir Valstybinės miškų tarnybos Informatikos skyriaus kompiuterių tinklo administratorius Jonas Geležis.
Komisija projekto rezultatus įvertino teigiamai ir pateikė siūlymus tolimesnei Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro plėtrai.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
2011351003 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.869999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.4,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"135","type":"x","order":"4","pct":10.83,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.84,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.550000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.