Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijomis Valstybinėje miškų tarnyboje ribojamas lankytojų priėmimas.
 
Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose yra teikiamos telefonu ir elektroniniu paštu.
 
Miškų valstybės kadastro pažymos miško valdų savininkams apie miško žemės ir medynų vertę, medynų vidutinės rinkos vertę, taksacines (aprašomąsias) miškų charakteristikas bei grafinius kadastro duomenis teikiamos per Valstybinės miškų tarnybos Elektroninių paslaugų portalą (eVMT paslaugos).
Papildomą informaciją dėl Miškų valstybės kadastro pažymų užsakymo elektroninėmis priemonėmis teikia Valstybinės miškų tarnybos Miškų kadastro skyriaus duomenų bazių specialistė Vilma Grunskienė (tel. nr. 8 663 71154; el. pašto adresas: vilma.grunskiene@amvmt.lt).
 
Prašymus ir visus būtinus dokumentus siųskite elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas
Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose:
Darbuotojai Kaune, Pramonės pr. 11A http://www.amvmt.lt/index.php/struktura-ir-kontaktai/kontaktai
Darbuotojai regionuose http://www.amvmt.lt/index.php/struktura-ir-kontaktai/misku-kontroles-skyriaus-teritoriniai-poskyriai 
Skambinant bendruoju tel. (8-37) 490220, skambučiai peradresuojami administratorei tel. (8-693) 23355.

Šių metų sausio 26-27 dienomis iškritęs gausus sniegas ir dėl to išvirtę bei nulūžę medžiai didesnėje Kauno regiono teritorijoje ne tik dalį regiono gyventojų kelioms dienoms paliko be elektros, bet ir smarkiai sutrikdė susisiekimą keliais. Storas sniego sluoksnis, ant kelių ar prie pat jų nuvirtę medžiai labai apsunkina kelių priežiūrą ir valymą. Be to supjaustyti išvirtę medžiai palikti šalikelėse mažina matomumą ir kelia grėsmę vairuotojų bei pėsčiųjų saugumui.
Valstybinės miškų tarnybos specialistai primena, kad miško savininkai turi laikytis Miško sanitarinės apsaugos taisyklių reikalavimų, bei ragina miško savininkus ir valdytojus apsilankyti savo miškuose ir įvertinti juose esančią situaciją. Gamtos pridarytas negandas miškuose reikia likviduoti kuo greičiau, dar žiemą, kol geros miško ruošos sąlygos. Pavasarį nusilpusius, aplaužytus žalių spygliuočių medžius, taip pat nulaužtas ir iš miško nepašalintas žalias spygliuočių medžių šakas (ilgesnes nei 1 m ir storesnes kaip 8 cm) paprastai gausiai apninka medžių liemenų pavojingi kenkėjai. Tada jau vėlu imtis miško sanitarinės apsaugos priemonių ir sunku užkirsti kelią žievėgraužių veisimuisi ir išplitimui.
Primename, kad fiziniai asmenys, gabendami apvaliąją medieną, pagamintą jiems priklausančiuose miškuose, privalo turėti tvarkingai užpildytą medienos gabenimo lapą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir leidimą kirsti mišką (arba jo kopiją), jeigu apvalioji mediena yra paruošta vykdant kirtimus, kuriems leidimai kirsti mišką privalomi. Tuo atveju, kai apvalioji mediena yra paruošta vykdant kirtimus, kuriems leidimai kirsti mišką nėra privalomi, fiziniai asmenys, gabendami apvaliąją medieną, pagamintą jiems priklausančiuose miškuose, be užpildyto medienos gabenimo lapo ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, dar privalo turėti nuosavybės teisę į miško valdą patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją.
Informuojame, kad leidimai kirsti mišką neprivalomi vykdant jaunuolynų ugdymo kirtimus iki 20 metų amžiaus medynuose, vykdant kirtimus, skirtus ribinėms linijoms prakirsti (iki 1,5 metro į savo miško pusę), taip pat vykdant atrankinius sanitarinius kirtimus, kai iškertami sausuoliai bei vėjavartos (su šaknimis išversti medžiai).
Iškilus klausimams dėl miško kirtimo, atkūrimo bei apsaugos, ar leidimų kirsti mišką išdavimo prašome kreiptis į Valstybinės miškų tarnybos specialistus dirbančius tuose rajonuose, kuriuose yra jūsų privatūs miškai. Specialistų kontaktai yra pateikti šioje Valstybinės miškų tarnybos internetinėje svetainėje, skiltyje: Struktūra ir kontaktai – Miškų ūkio priežiūros skyriaus kontaktai.


Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus patarėjas Voldemaras Švėgžda ir vyriausiasis specialistas Kęstutis Vaškys

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
1660213081 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"409","type":"x","order":"6","pct":37.770000000000003,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"152","type":"x","order":"5","pct":14.039999999999999,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"118","type":"x","order":"4","pct":10.9,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"118","type":"x","order":"3","pct":10.9,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"235","type":"x","order":"2","pct":21.699999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"51","type":"x","order":"1","pct":4.71,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.