Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


2017 m. rugsėjo 27 - 28 dienomis Kauno miškų ir aplinkos inžinierijos kolegija kartu su partneriais – VĮ Kėdainių miškų urėdija ir Valstybine miškų tarnyba, VĮ Kėdainių miškų urėdijoje organizavo privačių miškų savininkams nemokamus kursus miškininkystės ir biokuro ruošos klausimais.

Kursu metu miškų savininkai buvo supažindinti su miško reikšme aplinkai ir gamtosauginėmis funkcijomis, aptarti ūkininkavimo miškuose principai.

Apie dažniausiai miškų savininkams iškylančias problemas, vykdant miško kirtimus, Miško kirtimų taisyklių reikalavimus, leidimų kirsti mišką išdavimą, apvaliosios medienos gabenimą miško keliais, apie kelių būklę ir priežiūrą pasisakė Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės skyriaus  Kauno poskyrio vyriausiasis specialistas Algimantas Pranevičius. Jis taip pat kursų klausytojus supažindino su aktualiais naujausiais pasikeitimais privačių miškų tvarkyme bei atsakė į gausius miškų savininkų klausimus.  

Taip pat privačių miškų savininkai supažindinti su Lietuvos ir Europos Sąjungos šalių atsinaujinančių energetinių išteklių politika ir strategija, aptarta Lietuvos miškų našumo ir produktyvumo struktūra, miško kuro ištekliai ir jų ruošos apimčių prognozė.

Visiems kursuose dalyvavusiems miško savininkams buvo suteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai pagal mokymo programą.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
497554538 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.