Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Valstybinės miškų tarnybos specialistai šių metų lapkričio mėn. dalyvavo NEPCon organizuotame seminare, kuriame buvo supažindinama su ES medienos reglamentu, jo reikalavimais ir priemonėmis padedančiomis įgyvendinti šiuos reikalavimus. Seminare dalyvavo už ES medienos reglamentą atsakingų institucijų specialistai, medienos perdirbimo ir baldų gamybos įmonių atstovai.
Pranešimus skaitė NEPCon programų direktorius Justinas Janulaitis, Lietuvos nepriklausomų medienos matuotojų asociacijos pirmininkas doc. dr. Edmundas Petrauskas, Valstybinės miškų tarnybos Miško naudojimo ir statistikos skyriaus vyriausioji specialistė Lina Sindaraitė bei Rusijos regiono NEPCon direktorius Roman Verin.
NEPCon medienos teisėtumo specialistė Ann Weddle pristatė ES medienos reglamentui skirtą internetinį projektą ir pravedė praktinius mokymus kaip vertinti riziką. Šių metų rugpjūčio mėn. NEPCon atsakingų pirkimų portale paskelbta informacija padėsianti įvertinti medienos teisėtumo rizikas net 62 pasaulio šalyse. Interneto svetainėje pateikiami leidimų kirsti mišką ir kitų dokumentų pavyzdžiai, taip pat skelbiama nemokama svarbi informacija medieną ar medienos gaminius į ES importuojančioms įmonėms, kuriančioms savo deramo patikrinimo sistemas ir siekiančioms sumažinti riziką.
Informaciją apie ES medienos reglamento svarbą ir miškų sertifikavimo ypatumus kviečiame žiūrėti TV3 laidoje „Kur giria žaliuoja“.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1882600661 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.869999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.4,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"135","type":"x","order":"4","pct":10.83,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.84,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.550000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.