Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


2017 m. gruodžio 14 d. įvyko Koordinacinės tarybos miško sanitarinės apsaugos klausimais posėdis tema – „Didėjanti elninių žvėrių žala miškui“. Organizuotas VĮ Jonavos miškų urėdijos administruojamoje teritorijoje. Dalyvavo koordinacinės tarybos nariai, kviestiniai pranešėjai, Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos skyriaus specialistai, VĮ Jonavos miškų urėdijos administracijos atstovai ir girininkai (virš 20 dalyvių).

Miškuose paruoštuose objektuose (Girelės girininkija) apžiūrėta miško želdinių ir jaunuolynų apsauga tveriant plotus metalinio tinklo tvoromis (aptarta geroji ir blogoji patirtis), miško želdiniuose ir jaunuolynuose medelių individualus apsaugojimas plastikiniais gaubtais ir tinkleliais (aptarta geroji ir blogoji patirtis), pristatytos medynų žievės laupymo problemos jaunuolynuose ir pusamžiuose miškuose ir taikyti apsaugos būdai nuo elninių žvėrių žalos.

 VĮ Jonavos miškų urėdijoje elninių žvėrių daromą žalą miškui ir taikomas apsaugos priemones, kiekius ir kaštus – pristatė vyriausiasis miškininkas Gintaras Červokas.

VĮ Kaišiadorių miškų urėdijoje elninių žvėrių gausos ir žalos miškui pokyčius, taikytas apsaugines priemones, detalius kaštų palyginimus taikant įvairius būdus ir priemones, bendradarbiavimo patirtį su medžiotojų būreliais ir savivaldybėmis – pristatė vyriausiasis miškininkas Marijonas Bernotavičius.

Elninių žvėrių gausos ir pažeidimų valstybiniuose miškuose dinamiką, bei naujas priemones ir altervatyvius būdus apsaugant želdinius, žėlinius ir jaunuolynus nuo elninių žvėrių pažeidimų skabant šakeles, laupant žievę, laužant viršūnes – pristatė Valstybinės miškų tarnybos Miško sanitarinės apsaugos skyriaus vedėjas Virgilijus Vasiliauskas.

Elninių žvėrių daromo neigiamo poveikio miško želdiniams ir žėliniams vertinimo metodiką ir galimus elninių gausos valdymo sprendimų būdus – pristatė VĮ Vilniaus miškų urėdijos medienos ruošos ir darbų saugos inžinierius Tadeuš Navsutis.

Einamųjų klausimų metu buvo aptarta situacija Lietuvos miškuose pagal 2017 m. svarbiausių miško kenkėjų ir ligų monitoringo duomenis ir prognozės 2018 metams, taip pat posėdžio dalyviai supažindinti su kaimyninėse šalyse dabar vykstančio masinio medynų džiūvimo mastais, problemomis, juos sukėlusiomis priežastimis – pranešėjas Valstybinės miškų tarnybos Miško sanitarinės apsaugos skyriaus vedėjas Virgilijus Vasiliauskas

Visomis svarstytomis temomis vyko aktyvios diskusijos, dalyviai aktyviai reiškė savo nuomones, buvo daug konstruktyvių pasiūlymų.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1628940328 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":35.960000000000001,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.539999999999999,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"128","type":"x","order":"4","pct":10.630000000000001,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"156","type":"x","order":"3","pct":12.960000000000001,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.510000000000002,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4000000000000004,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.