Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


2018 m. kovo mėn. 19 d. Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės skyriaus Šiaulių teritorinio poskyrio  vyr.specialistas Petras Ivinskis, kartu su Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Telšių rajono agentūros vedėja Renata Stankuviene ir vyr. specialistu Alfredu Zavecku, paminėjo Pasaulinę Žemės dieną su Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos pradinių klasių moksleiviais. Susitikimo metu gamtininkai mokiniams pasakojo apie aplinkos apsaugą, žemės turtus ir vis didėjančią problemą – atliekas, jų rūšiavimą ir perdirbimą. Savo ruoštu Šiaulių teritorinio paskyrio specialistas jauniesiems klausytojams papasakojo apie Lietuvos miškų išteklius, miškininkų pagrindinius darbus, supažindino kaip tinkamai reikia elgtis miške, taip pat pristatė darbe naudojamus pagrindinius instrumentus. Vaikams buvo smalsu sužinoti ką veikia miškininkai, tad noriai klausėsi ir dalyvavo diskusijose su specialistu Petru Ivinskiu. Mokiniams buvo įdomu išgirsti specialisto pasakojimą apie miške gyvenačius gyvūnus, jų apsaugą, apie miško atsodinimą, bei miškų saugojimą nuo gaisrų. Mokiniai taip pat buvo supažindinti su Lankymosi miške taisyklėmis. Specialistai sulaukė nemažai klausimų, į kuriuos turėjo pasistengti suprantamai ir vaizdžiai atsakyti.  Nors auditorija jauna, tačiau buvo vaikų  žinančių apie miško gyventojus ir augalus. Neretas vaikas teigė, kad yra sutikęs ne tik šerną ar briedį, bet ir savaime suprantama vilką. Po paskaitėlės, aktyviausi  dalyviai apžiūrėjo miškų kontrolei naudojamą tarnybinį automobilį Jeep Wrangler.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1907360097 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.869999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.4,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"135","type":"x","order":"4","pct":10.83,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.84,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.550000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.