Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Kauno „Aušros“ gimnazijos kvietimu, 2018 m. kovo 26 d. Valstybinės miškų tarnybos Nacionalinės miškų inventorizacijos skyriaus vyriausioji specialistė Vaiva Jurevičienė mokiniams pravedė pamoką Žemės dienos proga. Žemės dienos pamoka buvo skirta dviems iš didžiausių šių dienų aplinkosaugos problemų: pasaulinei klimato kaitai ir atliekoms.
Pamokos metu mokiniai buvo supažindinti su trumpa Žemės dienos atsiradimo istorija, kuomet žmonės JAV ir visame pasaulyje susirūpino aplinkos kokybe ir jos poveikiu jiems patiems, jų vaikams ir visos Žemės gerovei. Susirūpinimas aplinkos kokybe ir taikios Žemės dienos demonstracijos davė pradžią daugeliui aplinkos apsaugos susitarimų, tarp jų ir pasaulio viršūnių susitikime priimtai Jungtinių Tautų Bendrosios Klimato kaitos konvencijai. Vyriausioji specialistė mokiniams paaiškino apie JT Bendrosios Klimato kaitos konvencijos ir jos Kioto Protokolo reikšmę, šių tarptautinių susitarimų svarbą Lietuvai, Lietuvos ir visos Europos Sąjungos, įsipareigojimus kovojant su pasauline klimato kaita ir siekiant švelninti jos padarinius. Pamokos metu buvo pasidžiaugta Lietuvos pasiekimais ir apsvarstyta kodėl kai kuriais atvejais šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas sudėtinga sumažinti. Mokiniams buvo papasakota Europos Sąjungoje veikiančią apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemą - ekonominę priemonę mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas, kuomet didžiosios pramonės įmonės gali pasirinkti ekonomiškai labiau naudingą variantą - investuoti į taršos mažinimą gamybos procese ar pirkti trūkstamus apyvartinius taršos leidimus iš įmonių, kurios juos sutaupė diegdamos įvairias priemones. Pamokos metu mokiniai taip pat išgirdo apie pasaulyje susidarančius plastiko atliekų kiekius ir jų keliamą grėsmę aplinkai. Supažindinta ir su nepastebimomis plastiko atliekomis - mikroplastikais, kurių surinkimas ir perdirbimas itin sudėtingas būtent dėl mažo dalelių dydžio.
Gimnazistai taip pat turėjo galimybę parodyti savo žinias apie Lietuvos gamtą ir aplinkos apsaugą - atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos miškus ir saugomas teritorijas.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
850965010 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"443","type":"x","order":"6","pct":35.810000000000002,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"166","type":"x","order":"5","pct":13.42,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"133","type":"x","order":"4","pct":10.75,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.93,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"279","type":"x","order":"2","pct":22.550000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.5300000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.