Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Balandžio 5 d. Valstybinės miškų tarnybos Nacionalinės miškų inventorizacijos vyriausioji specialistė dalyvavo Europos Komisijos darbo grupės (WG5) pasitarime (video konferencijoje) naujojo miškų atskaitos lygmens nustatymo ir Europos Tarybos ir Europos Parlamento sprendimo Nr. 529/2013/ES įgyvendinimo klausimais. Jungtinis IIASA, ICF ir Aether institutų konsorciumas pristatė ES valstybių narių apklausos dėl ankstesnės miškų atskaitos lygmens nustatymo patirties šalyse narėse rezultatus ir apžvelgė šiuo metu vykdomos studijos, skirtos parengti technines gaires naujajam miškų atskaitos lygmeniui nustatyti, preliminarius rezultatus ir ES šalims narėms kylančius klausimus. ES valstybių narių atstovai diskutavo dėl tvarkomos miško žemės stratifikavimo į grupes aspektų, miško tvarkymo praktikos (angl. management practice) apibrėžimo kiekvienoje stratoje ir galimybių prognozuoti miško biomasės pokyčius skirtinga miškininkystės praktika apibrėžtose grupėse (stratose). Europos Komisijos ir IIASA atstovai informavo, kad detalesni pirminiai rengiamų techninių rekomendacijų naujajam miškų atskaitos lygmeniui nustatyti aspektai ir atsakymai į šalių pateiktus klausimus bus pristatyti Suomijos rengiamame neformaliame pasitarime balandžio 17 d. Briuselyje ir Europos Komisijos Jungtinių tyrimų centro organizuojamame techniniame seminare gegužės mėnesį Italijoje.

Pirmas techninių gairių miškų atskaitos lygmeniui nustatyti variantas ES šalims narėms turėtų būti pristatytas 2018 m. liepos pradžioje.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
715124294 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.