Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Norvegija, 1919 m., pirmoji Europoje, pradėjo Nacionalinę miškų inventorizaciją (NMI) atrankos metodu. Šiuo metu ši inventorizaciją yra vykdoma Norvegijos Bioekonomikos tyrimo instituto (NIBIO). Tai stambi mokslinio tyrimo įstaiga, susidedanti iš 5 padalinių su apie 700 darbuotojų. Miškininkystės ir miško išteklių padalinys su NMI skyriumi yra vienas iš jų.

Gegužės 19 – 23 d.d. NIBIO pažymėjo Norvegijos NMI šimtmetį ir šiai sukakčiai paminėti suorganizavo tarptautinę konferenciją. Konferencijoje dalyvavo 200 mokslininkų, specialistų iš 25 Europos šalių, t.y. iš didžiosios dalies šalių, vykdančių tokias inventorizacijas, taip pat iš Kanados, Pietų Korėjos, Izraelio, Myanmaro (Birmos), net 12 mokslininkų iš JAV. Baltijos šalis atstovavo po keturis dalyvius. Trys dienos buvo skirtos pranešimams, diskusijoms, viena diena – susipažinti su penkių Skandinavijos-Šiaurės šalių NMI darbų specifika tiesiogiai miške.

Konferencijos darbas vyko septyniose sesijose: NMI istorija, NMI daugiafunkciškumas, tarptautinio bendradarbiavimo svarba, anglis ir klimato kaitos švelninimas, ekosistemų paslaugos, nuotolinių metodų taikymas, modeliavimas. Kiekviena sesija prasidėdavo išsamiu sesijos temos pristatymu, tęsiama detalizuotais pranešimais bei trumpais stendinių pranešimų pristatymais. Iš viso konferencijoje pateikti septyni analitiniai, 59 įprasti pranešimai, 32 stendinių pranešimų pristatymai, dar 20 stendinių pranešimų aptarti jų eksponavimo salėje. Lietuvos Valstybinės miškų tarnybos atstovai iš pristatė du pranešimus – vieną apie pusę amžiaus besitęsiančią patirtį vykdant ir tobulinant NMI atrankos metodu Lietuvoje ir antrą – šiltnamio efektą sukeliančių dujų referencinio lygmens įvertinimą, panaudojant nacionalinės miškų inventorizacijos duomenis.

Ketvirtoji diena buvo skirta visų Skandinavijos šalių NMI lauko darbų demonstravimui Norvegijos miškuose.

 

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
325087976 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.109999999999999,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.59,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.51,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.93,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"269","type":"x","order":"2","pct":22.440000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4199999999999999,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.