Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija Europos šalys raginamos skatinti darnų transporto priemonių naudojimą ir pakviesti žmones išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį. 2019 metų Europos judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu!. Šių metų tema „Vaikščiokime ir važinėkime dviračiu saugiai“akcentuoja ir atkreipia dėmesį į ėjimą pėsčiomis kaip susisiekimo rūšį, kuri dažnai yra nepakankamai įvertinama. Kelionės pėsčiomis ir dviračiu – tai aktyvios judumo rūšys –svarbios visos Europos miestų ateičiai. Prieš 50 metų žmonės keliavo pėsčiomis ar dviračiu tik tuo atveju, jei neturėjo galimybės įsigyti automobilio. Dabar Europos miestai kenčia nuo per didelio automobilių kiekio. 2019 m. EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS kampanija skatins žmones rinktis aktyvias judumo rūšis, kvies visuomenę derinti keliones pėsčiomis ir dviračiu su kelionėmis viešuoju transportu. Vaikščiojimasir važiavimas dviračiu be judėjimo turi ir kitų privalumų, pavyzdžiui: prieinamumas socialiniu ir ekonominiu atžvilgiu, patikimumas, nulinės emisijos kiekis ir teigiamas poveikis sveikatai. Svarbiausiayra tai, kad miestuose, kuriuose vyrauja aktyvus judumas, nuolat juntami teigiami pokyčiai. Šie privalumai yra reikšmingitik tuomet, kai vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu yrasaugus.. Miestų valdžios institucijos turėtų užtikrinti tokią kelių infrastruktūrą, kurioje pėstieji ir dviratininkai nebūtų „pažeidžiami eismo dalyviai“ ir miestuose galėtų judėti bei jaustis saugiai. Jei keliuose pėstiesiems ir dviratininkams bus skirta pakankamai vietos, atsiras daugiau norinčių rinktis ėjimą pėsčiomis ar važiavimą dviračiu. Kai gatvėse yra užtikrinamas pėsčiųjų ir keliaujančių dviračiais saugumas, miestai tampa atviresni žmonėms, vis daugiau viešosios erdvėsskiriama tėvams su mažais vaikais, vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms, turintiems judėjimo negalią. Investuodami į saugią ir patogią darnaus judumo infrastruktūrą ؘ– investuojame į visų mūsų ateitį. Keliaudami į autobusų stotelę, traukinių stotį ar automobilio stovėjimo vietą, pasivaikščiodami su draugais ir šeima, lankydami naują miestą, arba paprasčiausiai eidami per gatvę, mes esame„pėstieji“. Saugi ir visiems prieinama infrastruktūra – tai vertinga investicija į visuomenę. Taip pat nepamirškime vieno svarbaus dalyko: mes VISI esame atsakingi už tai, kad kiekvienam eismo dalyviui būtų užtikrinta pagarba ir saugumas. Atverkime savo miestą vaikščiojantiems, važinėjantiems dviračiu...atverkime jį tikram gyvenimui!
Žingsniuokime kartu 2019-aisiais!

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1610583897 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.869999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.4,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"135","type":"x","order":"4","pct":10.83,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.84,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.550000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.