Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Rugsėjo 2 – 7 dienomis Lietuvoje viešėjo Jungtinių Tautų Bendrosios Klimato kaitos konvencijos sekretoriato atstovai ir ŠESD apskaitos peržiūros ekspertai iš įvairių pasaulio šalių, besigilinantys į skirtingų šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaitos sektorių ypatumus. Ekspertų komanda iš esmės nagrinėjo Lietuvos Nacionalinę šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaitos ataskaitą ir kartu su Lietuvos specialistais, rengiančiais šią ataskaitą, diskutavo iškilusiais klausimais ir aiškinosi dėl nustatytų netikslumų. Žemės naudojimo, žemės naudojimo keitimo ir miškininkystės sektorius taip pat sulaukė nemažai klausimų - apie taikomą apskaitos metodiką, naudojamus emisijos faktorius ir koeficientus, taikomus medžių biomasės apskaičiavimui iš Nacionalinės miškų inventorizacijos metu nustatyto tūrio. Peržiūros ekspertai ne tik uždavė daug klausimų, tačiau ir pateikė pasiūlymų, kaip patobulinti ir papildyti Nacionalinę šiltnamio efektą sukeliančių dujų ataskaitą, įtraukiant į apskaitą naujas kategorijas, iš kurių anksčiau ŠESD emisijos ar absorbcija nebuvo skaičiuojamos.
Nepaisant didelio skaičiaus klausimų, ekspertai gyrė Lietuvą už reikšmingą ŠESD apskaitos sistemos patobulinimą žemės naudojimo, žemės naudojimo keitimo ir miškininkystės sektoriuje ir nuosekliai vykdomus mokslinius tyrimus siekiant į apskaitą įtraukti kuo daugiau nacionalinių duomenų.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
57168960 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.869999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.4,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"135","type":"x","order":"4","pct":10.83,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.84,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.550000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.