Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijomis miškų tarnyboje ribojamas lankytojų priėmimas.
 
Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose yra teikiamos telefonu ir elektroniniu paštu.
 
Miškų valstybės kadastro pažymos miško valdų savininkams apie miško žemės ir medynų vertę, medynų vidutinės rinkos vertę, taksacines (aprašomąsias) miškų charakteristikas bei grafinius kadastro duomenis teikiamos per Valstybinės miškų tarnybos Elektroninių paslaugų portalą (eVMT paslaugos).
Papildomą informaciją dėl Miškų valstybės kadastro pažymų užsakymo elektroninėmis priemonėmis teikia Valstybinės miškų tarnybos Miškų kadastro skyriaus duomenų bazių specialistė Vilma Grunskienė (tel. Nr. 8 663 71154; el. pašto adresas: vilma.grunskiene@amvmt.lt).
 
Prašymus ir visus būtinus dokumentus siųskite elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis E. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas
Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose:
Darbuotojai Kaune, Pramonės pr. 11A http://www.amvmt.lt/index.php/struktura-ir-kontaktai/kontaktai
Darbuotojai regionuose http://www.amvmt.lt/index.php/struktura-ir-kontaktai/misku-kontroles-skyriaus-teritoriniai-poskyriai 
Skambinant bendruoju tel. (8-37) 490220, skambučiai peradresuojami administratorei tel. (8-693) 23355.

Miško sanitarinės apsaugos mokomasis testas (toliau –  testas) buvo sukurtas Valstybinės miškų tarnybos Miško sanitarinės apsaugos skyriaus darbuotojų sumanymu ir iniciatyva. Testas skirtas VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – urėdija) darbuotojams. Testo tikslas – nuotoliniu būdu patikrinti ir pagilinti urėdijos darbuotojų žinias miško sanitarinės apsaugos srityje. Testas buvo paruoštas panaudojant „Google“ formas, o testo nuoroda patalpinta Valstybinės miškų tarnybos tinklalapyje. Testą sudarė 28 privalomi klausimai iš miško sanitarinės apsaugos srities, 2 privalomi apklausos klausimai bei 1 neprivalomas komentaro parašymas (žiūrėti priedą ČIA).

2021 m. sausio 27 d. paruoštas ir VĮ Valstybinių miškų urėdijai išsiųstas raštas „Dėl mokymosi tikslams skirto testo“. Testas spręstas iki vasario 28 d. Testo sprendime sudalyvavo urėdijos centrinė administracija ir visi 26 regioniniai padaliniai. Bendras dalyvių skaičius 498. Dalyvių skaičius padaliniuose buvo labai nevienodas ir svyravo nuo 34 iki vos 7 respondentų.

Didžiausias teisingai atsakytų klausimų vidurkis atskirame regioniniame padalinyje buvo 22,1 klausimo, mažiausias - 16,6 klausimo. Dažniausiai dalyviai teisingai atsakė į 21 arba į 22 klausimus (žiūrėti paveikslą). Iš visų testą sprendusių, į visus 28 klausimus teisingai atsakė 2 dalyviai. Mažiausiai, tai yra, 11 teisingų atsakymų, pateikė taip pat 2 dalyviai.

Bendras teisingai atsakytų klausimų vidurkis tarp visų dalyvavusiųjų buvo 20,4. Dalyviai dažniausiai neatsakė į klausimą Nr. 21 (žiūrėti priedą ČIA). Į šį klausimą teisingai neatsakyta 11-oje regioninių padalinių. Tarp dažniausia neteisingai atsakytų klausimų buvo klausimai Nr. 19, 14, 13, 18. Šių klausimų temos yra susijusios su pavojingais medžių liemenų kenkėjais, ligomis bei sanitariniais miško kirtimais.

Įvertinus apklausos duomenis ir komentarus (žiūrėti priedą), galima spęsti, kad testas buvo naudingas daugeliui dalyvių. Net 98 % respondentų teigė, kad šis testas jiems buvo naudingas (žiūrėti priedą ČIA). Panašius testus atlikti kiekvienais metais pritarė 89 % dalyvių, bet komentaruose buvo siūloma testus daryti ne kas 1, bet kas 3 metus. Taip pat, buvo pageidaujama testuose naudoti daugiau vaizdinės medžiagos su kenkėjais ir ligomis. Visus komentarus galite rasti Priedo paskutiniuose puslapiuose ČIA.

Remiantis šio testo rezultatais bus organizuojami mokymai, ruošiama aktuali informacija ir rekomendacijos urėdijos darbuotojams. Miško sanitarinės apsaugos skyriaus specialistai dėkoja visiems dalyvavusiems sprendžiant testą. Ir ateityje tikimės aktyvaus dalyvavimo panašiose iniciatyvose.

Kas pamiršote pasitikrinti ar negavote (jei neteisingai nurodėte el. pašto adresą) testo atsakymų, juos galite rasti Prieduose ČIA.

Taip pat primename, kad yra visiems miško sanitarine apsauga besidomintiems parengtas testas su 20 klausimų . Spauskite ČIA arba ant paveikslėlio žemiau.

 

 

Informaciją parengė ir patalpino
Miško sanitarinės apsaugos skyriaus
vyr. specialistas Kęstutis Grigaliūnas

 

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
225428943 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"392","type":"x","order":"6","pct":37.909999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"144","type":"x","order":"5","pct":13.93,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"113","type":"x","order":"4","pct":10.93,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"112","type":"x","order":"3","pct":10.83,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"224","type":"x","order":"2","pct":21.66,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"49","type":"x","order":"1","pct":4.7400000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...