Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://epristatymas.lt/

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Gruodžio 8 d. Valstybinės miškų tarnybos (VMT) Miško sanitarinės apsaugos skyriaus specialistai organizavo ir vedė nuotolinius mokymus Abiotinių veiksnių, ligų, vabzdžių ir gyvūnų padarytų pažeidimų miškui registracijos elektroninio žurnalo (toliau Žurnalo) pildymo klausimais. Išklausyti informacijos Microsoft Teams platformoje prisijungė gausus būrys miškininkų, kuriems yra svarbios sanitarinės apsaugos aktualijos bei Žurnalo pildymas.

Nuotolinio susitikimo metu buvo aptarti teisiniai pagrindai ir reikalavimai, susiję su Žurnalo pildymu, kriterijai pažeidimų miškuose registracijai, pažeisto miško ploto nustatymo niuansai, atliktų priemonių židiniuose bei profilaktinių darbų registracija. Be to, buvo išaiškintos sąvokos „Pažeistų medžių kiekis“ ir „Vidutinis medžių pažeidimo laipsnis“, atkreiptas dėmesys į automatinį chroniškų pažeidimų židinių miškuose perkėlimą į 2022-uosius metus, kiti su Žurnalo pildymu susiję klausimai.

„Maloniai nustebino virš keturių šimtų prisijungusių dalyvių. Mokymai truko tris valandas ir jos prabėgo nepastebimai. Gausūs klausimai užduoti tiek gyvai, tiek ir pokalbių skiltyje raštu, rodo, kad tema pasirinkta sėkmingai. Manau, kad aptarta informacija buvo abipusiai naudinga. Išgirstus racionalius pasiūlymus dėl Žurnalo pildymo stengsimės įdiegti artimiausioje ateityje“, – teigė VMT Miško sanitarinės apsaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Kęstutis Grigaliūnas.

„Šiuolaikinės technologijos įgalina suburti ir bendrauti specialistus iš visos Lietuvos akimirksniu, išvengiant ilgų kelionių ir kitų organizacinių klausimų. Miško sanitarinės apsaugos skyriaus darbuotojai yra pasiruošę ir ateityje organizuoti panašius virtualius susitikimus aktualiais miško sanitarinės apsaugos klausimais“, – tvirtino VMT Miško sanitarinės apsaugos skyriaus vedėjas Virgilijus Vasiliauskas.

Valstybinė miškų tarnyba dėkoja visiems nuotolinio susitikimo organizatoriams ir dalyviams bei kviečia aktyviai dalyvauti panašiose veiklose ir ateityje.

 

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
289814509 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"465","type":"x","order":"6","pct":35.579999999999998,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"171","type":"x","order":"5","pct":13.08,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"141","type":"x","order":"4","pct":10.789999999999999,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"168","type":"x","order":"3","pct":12.85,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"304","type":"x","order":"2","pct":23.260000000000002,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"58","type":"x","order":"1","pct":4.4400000000000004,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.