Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Vėlyvas ruduo – įveistų miško želdinių kokybės vertinimo įkarštis Miškų kontrolės skyriaus teritoriniuose poskyriuose. Šių metų lapkričio 2 d. Alytaus teritorinio poskyrio pareigūnai, Prienų miškų urėdijos patalpose aptarę paskutinio ketvirčio užduotis, išvyko į Jiezno seniūnijos privačius miškus. Dalyvaujant Miškų kontrolės skyriaus vedėjo pavaduotojui Mariui Ivanauskui bei vyr. specialistui Tadeuš Ablačinskij, įveistų miško želdinių plotuose vyko praktinis pasitarimas. Pasiskirsčius darbo grupėmis, buvo skaičiuojamas želdinių tankis ir kiti reikalingi rodikliai. Procesą stebėjo ir žemių savininkai. Aptariant matavimų ir skaičiavimų rezultatus, buvo akcentuojama neretai pasitaikančios klaidos ir netikslumai įveistų miško želdinių projektuose, o tai apsunkina išsamiai ir teisingai suformuoti galutinį 7 metų želdinių kokybės įvertinimą. Po diskusijų, pasitarimo dalyviai sutarė dėl matytų objektų galutinio įvertinimo, svečiai iš Miškų kotrolės skyriaus atsakė į poskyrio pareigūnų individualius klausimus. Taip pat buvo aptarta vieninga dokumentų pildymo metodika, teikiant duomenis Nacionalinei mokėjimo agentūrai.
VMT Miškų kontrolės skyriaus Alytaus teritorinio poskyrio vedėjas
Gintautas Sventickas

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1833946568 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.