Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Tęsiant bendradarbiavimą su Latvijos kolegomis miškų inventorizacijos ir valstybinės miškų apskaitos srityje, 2016 m. lapkričio 3 d., Valstybinės miškų tarnybos specialistai - direktoriaus pavaduotojas Albertas Kasperavičius, Miškų kadastro skyriaus vedėjas Ričardas Beniušis, šio skyriaus vedėjo pavaduotoja Asta Kuliešienė ir vyr. specialistas Vaidas Grigaitis dalyvavo susitikime miškų kadastro duomenų tvarkymo klausimais. Susitikimas vyko Latvijos valstybinėje miškų tarnyboje (13 Janvara g. 15, Ryga) ir jį organizavo šios tarnybos Miškų išteklių registro departamento direktorius Ints Rudzītis ir Miškų išteklių valdymo departamento direktorė Baiba Rotberga.
Pagrindinis susitikimo tikslas - susipažinti su Latvijos miškų kadastru (toliau - Kadastras) ir jo tvarkymu nepertraukiamos miškų inventorizacijos kontekste.
Susitikimo metu Valstybinės miškų tarnybos specialistai buvo supažindinti su Kadastro veiklą reglamentuojančiais teisės aktais, Kadastro struktūra ir IT platforma, Kadastro objektu, jo įregistravimo/išregistravimo ir duomenų tikslinimo tvarka nepertraukiamos miškotvarkos sąlygomis, Kadastro GIS ir atributinės informacijos duomenų bazėmis bei internetinėmis prieigomis duomenų teikėjams ir gavėjams, duomenų teikimo duomenų vartotojams principais. Buvo aptarti ir specifiniai klausimai, susiję su miško žemės pavertimu kitomis naudmenomis, miško žemės ir medynų vertės nustatymu, Kadastro ir Nekilnojamojo turto registro duomenų sinchronizavimu, miško kelių ir kitų miško žemės linijinių objektų inventorizacija ir įregistravimu Kadastre.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
64168664 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.