Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


2017 m. sausio 17 d. Valstybinės miškų tarnybos Nacionalinės miškų inventorizacijos skyriaus vedėjas Gintaras Kulbokas ir vyriausieji specialistai Saulius Jezukevičius ir Vaiva Kazanavičiūtė dalyvavo Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijų organizuotame pasitarime LULUCF reglamento įgyvendinimo ir LULUCF sektoriaus išmetamųjų ir absorbuojamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio apskaitos ir prognozių rengimo klausimais. Susitikimo dalyviai aptarė eksperto skyrimo šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaitai LULUCF sektoriaus ne miško žemės naudmenų kategorijose klausimą bei kitas aktualias LULUCF sektoriaus ŠESD apskaitos problemas (ŠESD išmetimų ir absorbcijos prognozių rengimui reikalingus duomenis ir kita).
Institucijų specialistai diskutavo dėl pagrindinių nuostatų, kurios turėtų būti įtrauktos į Lietuvos poziciją dėl Europos Komisijos pasiūlymo LULUCF reglamentui: sutarta, kad Lietuva ir toliau turėtų palaikyti Europos Komisijos pasiūlymą LULUCF lankstumo galimybei ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje nedalyvaujančių sektorių dalies ŠESD išmetimų padengimui; siekti neprivalomo kai kurių siūlomo LULUCF reglamento nuostatų taikymo (dėl duomenų, kuriuos Lietuva kaip ir kitos ES valstybės narės, turėtų pateikti nacionaliniame miškininkystės apskaitos plane; dėl erdvinių duomenų naudojimo ŠESD kiekio apskaitai LULUCF sektoriuje), pritarti kitų ES valstybių narių siūlymui įtrauki miškų tvarkymo kategoriją į bendrą LULUCF sektoriaus kreditų apskaitą lankstumo mechanizmui; pritarti Suomijos pasiūlymui dėl nukirsto medžio produktuose sukauptų anglies kiekių apskaitymo atskirai nuo miško žemės kategorijos.
Pasitarimo dalyviai diskutavo ir dėl galimybių formuoti bendrą politiką siekiant įgyvendinti įsipareigojimus, numatomus LULUCF reglamento pasiūlyme. Preliminarios priemonės, susijusios su žemės ūkio sektoriumi, apima:

• Žemės ūkio plotuose išplitusio savaiminio miško išsaugojimą;
• Žemės ūkiui netinkamų plotų apsodinimo mišku po 2020 m. paramos programos planavimą;
• ŠESD absorbcijos ir išmetimų apskaitos iš žemės ūkio naudmenų dirvožemių tobulinimą pagal naujausius šalyje atliktų mokslinių tyrimų rezultatus;
• Galimybių privačios apleistos žemės supirkimui su tikslu ją apsodinti mišku paiešką;
• Galimybių suderinti Miškų valstybės kadastre ir Nekilnojamojo turto registre kaupiamus duomenis apie miško žemę paiešką.

Pasitarimo dalyviai sutarė tęsti specialistų bendradarbiavimą siekiant bendros politikos kūrimo LULUCF reglamento įsipareigojimams įgyvendinti.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
44598473 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.869999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.4,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"135","type":"x","order":"4","pct":10.83,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.84,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.550000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.