Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Sausio 19 d. Briuselyje vyko Europos Tarybos Aplinkos darbo grupės posėdis naujo LULUCF reglamento (479/2016) klausimais. Posėdžio metu buvo pristatytos ES valstybių narių pastabos dėl Europos Komisijos pateikto reglamento projekto bei pasiūlymai reglamento teksto keitimui, Europos Sąjungai šį pusmetį pirmininkaujanti Malta pristatė reglamento projekto tekstą su valstybių narių pastabomis.
Posėdžio metu ES valstybių narių atstovai nemažai dėmesio skyrė šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaitos LULUCF sektoriuje kategorijų apibrėžimams ir jų suderinamumui su Jungtinių Tautų Bendrosios klimato kaitos konvencijos nuostatomis ir Tarpvyriausybinio klimato kaitos komiteto (angl. IPCC) patvirtintų gairių reikalavimais. Atstovai svarstė Suomijos pateiktą pasiūlymą nukirsto medžio produktų kategorijos ŠESD emisijas/absorbciją vertinti kaip atskirą kategoriją, didžioji dalis valstybių narių pasiūlymą palaikė. Austrija pateikė pasiūlymą, kad šlapžemių kategorijos ŠESD emisijų/absorbcijos apskaita taip pat turėtų būti privaloma, kaip ir tvarkomos miško žemės, naujai įveistų ir atkurtų miškų, numiškintų plotų, pasėlių ir pievų, tačiau šis pasiūlymas susilaukė prieštaringo valstybių narių vertinimo – didelė dalis valstybių narių atstovų teigė, kad būtų labiau linkę palaikyti pradinį Komisijos pasiūlymą dėl neprivalomos šlapžemių kategorijos apskaitos.
Daug diskusijų sukėlė ir 11 str. (Lankstumo priemonės) bei valstybių narių siūlomi straipsnio pakeitimai. Austrija pateikė pasiūlymą į lankstumo priemones įtraukti ir tvarkomos miško žemės kategoriją, tai yra, kad šioje kategorijoje absorbuojamas arba išmetamas ŠESD kiekis būtų įtrauktas į bendrą LULUCF sektoriaus ŠESD emisijų/absorbcijos apskaitą. Tiek Austrijos pasiūlymas dėl tvarkomos miško žemės kategorijos įtraukimo, tiek Estijos pasiūlymas dėl aiškesnių taisyklių kokiomis sąlygomis valstybės narės gali pasinaudoti lankstumo galimybėmis (jei LULUCF sektoriaus emisijos viršytų absorbciją) susilaukė nemažo kitų valstybių narių pritarimo.
Neaptarti reglamento pasiūlymo straipsniai ir valstybių narių pasiūlymai reglamento teksto keitimui bus toliau nagrinėjami kito posėdžio vasario 14 d. metu.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1994469549 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.109999999999999,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.59,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.51,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.93,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"269","type":"x","order":"2","pct":22.440000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4199999999999999,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.