Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Valstybinėje miškų tarnyboje skiriamas nemažas dėmesys pareigūnų mokymui ir kvalifikacijos kėlimui. Š/m. vasario-kovo mėnesiais visuose Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės skyriaus teritoriniuose poskyriuose bus vykdomi seminarai miškų pareigūnams dėl Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau tekste ANK), kuris įsigaliojo nuo 2017 m. sausio 1 d., taikymo praktikoje. Pirmasis toks seminaras šių metų vasario 10 d. vyko Panevėžio teritoriniame poskyryje. Jame dalyvavo 38 pareigūnai dirbantys Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės skyriaus Panevėžio teritoriniame poskyryje ir VĮ Panevėžio miškų urėdijoje. Seminarą vedė advokatas dr. Linas Meškys. Seminaro metu buvo aptarti pagrindiniai ANK skirtumai nuo prieš tai galiojusio administracinio teisės pažeidimų kodekso. Seminaro metu nemažas dėmesys skirtas ANK taikymui surašant administracinio nusižengimo protokolus bei skiriant nuobaudas už administracinius nusižengimus. Naujajame kodekse pasikeitę kai kurie straipsniai palengvins pareigūnų darbą. ANK 39 str. numatyta, kad administracinė nuobauda gali būti paskirta ne vėliau kaip per 2 metus nuo pažeidimo padarymo dienos. Anksčiau šis terminas buvo šeši mėnesiai. 596 str. 3 dalyje nurodyta, kad asmenys, gavę šaukimą atvykti pas administracinį nusižengimą tiriantį pareigūną, ir neatvykę laiku nurodytu adresu be pateisinamos priežasties, gali būti atvesdinami policijos pareigūnų. Seminaro metu advokatas dr. L. Meškys atsakė į pareigūnų užduotus klausimus dėl ANK taikymo bei diskutavo aktualiais jiems klausimais.
Miškų kontrolės skyrius

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1621341990 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.