Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Miškuose jau prasidėjo paukščių tuoktuvių ir poravimosi metas. Atsižvelgiant į tai, Miško kirtimų taisyklės nuo kovo 15 d. iki rugpjūčio 1 d. visų nacionalinių parkų miškuose, visuose II miškų grupei priskirtuose miškuose ir III miškų grupės miškuose, esančiuose saugomose teritorijose draudžia kirsti ir ištraukti medieną, išskyrus sanitarinius žalių eglių vėjavartų, vėjalaužų, snieglaužų ir labai pažeistų medžių, kol juose neapsigyveno medžių liemenų pavojingi kenkėjai, kirtimus ir visų rūšių medžių, kuriuose apsigyveno medžių liemenų pavojingi kenkėjai, kirtimus.
Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės skyriaus Klaipėdos ir Šiaulių teritorinių poskyrių pareigūnai Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje šių metų kovo 30 dieną vykdė reidą, kurio pagrindinis tikslas patikrinti, kaip laikomasi šių apribojimų. Reido metu taip pat nemažas dėmesys skirtas neteisėtų kirtimų ir kitų miško naudojimo pažeidimų užkardinimui.
Nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro keturi pareigūnų ekipažai tikrino ūkio subjektų veiklą Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Per dieną patikrinta 16 privačių miško valdų, kur dar neseniai vykdyta ūkinė veikla, patikrinti 5 transporto priemonių medienos gabenimo dokumentai, 3 privačiose miško valdose įvertinta įvykdytų kirtimų kokybė ir 2 valdose patikrinta, kaip miško savininkai laikosi Sanitarinių miško apsaugos taisyklių reikalavimų.
Nustatyta, kad vienoje privačioje miško valdoje kirtimai buvo vykdomi draudžiamu laiku, už ką miško savininkui surašytas administracinis nurodymas. Taip pat nustatytas 1 kirtimų kokybės reikalavimų pažeidimas ir 1 sanitarinių miško apsaugos taisyklių reikalavimų pažeidimas. Dėl šių pažeidimų pradėtos administracinių nusižengimų nagrinėjimo procedūros.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1783001080 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.