Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Trečiąją šių metų spalio savaitę Valstybinėje miškų tarnyboje viešėjo kolegos miškininkai ir aplinkosaugininkai atvykę iš Gruzijos.
Gruzijos delegacijos atstovus sutiko Valstybinės miškų tarnybos direktorius Paulius Zolubas, kuris supažindino su pagrindinėmis tarnybos funkcijomis, prioritetiniais veiklos uždaviniais bei apžvelgė vykdomus darbus.
Vienas iš svarbių susitikimo klausimų – Valstybinės miškų tarnybos įgyvendinamas 2010 m. spalio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas (ES) Nr. 995/2010, kuriuo nustatomos veiklos vykdytojų, pateikiančių rinkai medieną ir medienos produktus, pareigos. Neteisėta medienos ruoša yra pasaulinio lygio problema, kuri turi neigiamą poveikį ekonomikai, aplinkosaugai ir visuomenei, todėl siekiant kovoti su nelegalia medienos ruoša ir prekyba, Europos Sąjunga priėmė naują Medienos reglamentą (EUTR), kuris Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, įsigaliojo nuo 2013 m. kovo 3 dienos. Svečiams pristatyti Medienos reglamento keliami reikalavimai medienai iš kitų šalių įsigyti, apibendrinta šio reglamento diegimo Lietuvoje patirtis.
Miško naudojimo ir statistikos skyriaus specialistai su Gruzijos miškininkais pasidalijo praktinėmis žiniomis įgyvendinant Medienos reglamentą – apie apvaliosios medienos importuotojus ir jų tikrinimą, bendradarbiavimą su muitinės pareigūnais, veiklos vykdytojams įsigaliojusias baudas už informacijos apie apvaliąją medieną saugojimo ir teikimo, deramo patikrinimo sistemos naudojimo pažeidimus bei neteisėtai paruoštos apvaliosios medienos pateikimą rinkai.
Kaip Medienos reglamentas taikomas ir deramo patikrinimo sistema naudojama medienos produktus importuojančiose įmonėse, svečiams apžvelgė ir savo patirtimi pasidalijo Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovė Snieguolė Vileikė.
Taip pat svečiai lankėsi Miškų kontrolės skyriuje. Jie buvo supažindinti su miškų kontroles uždaviniais ir jos organizavimo principais, darbo sąlygomis, metodais, veiklos specifika. Stebėjo, kaip Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės pareigūnai tikrina VĮ Vilniaus miškų urėdijos medienos ruošos darbų, apvalios medienos apskaitos ir jos gabenimo dokumentų išrašymo teisingumą. Susipažino su miško ruošos darbais, medienos tūrio nustatymo metodais. Ypač domėjosi fotogrametriniu medienos tūrio nustatymo metodu.
Lietuvoje svečiai iš Gruzijos lankosi vykdant ES finansuojamą ir Aplinkos ministerijos kartu su partneriais įgyvendinamą Dvynių programos projektą „Tvaraus miškų valdymo stiprinimas Gruzijoje“.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
553549945 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.