Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


2016 m. vasario 23 d. Aplinkos ministerijoje vyko Lietuvos ir Norvegijos įgyvendinamo partnerystės projekto dėl šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) kiekio apskaitos ir prognozių rengimo planuojamų ir pasiektų rezultatų aptarimas. Renginyje dalyvavo Lietuvos išmetamųjų šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaitos ataskaitos rengėjai ir suinteresuoti asmenys iš įvairių institucijų: Aplinkos ministerijos, Aplinkos apsaugos agentūros, Valstybinės miškų tarnybos, Lietuvos energetikos instituto, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvulininkystės instituto, Fizinių ir technologijos mokslų centro Fizikos instituto, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Miškų instituto, Aplinkos apsaugos politikos centro.
Susitikimo metu Aplinkos ministerijos klimato kaitos politikos skyriaus vedėja Stasilė Znutienė pristatė naujausius pasikeitimus, susijusius su šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaita, priimtus Paryžiaus Klimato kaitos susitikime, buvo diskutuojama dėl griežtėjančių ŠESD apskaitos reikalavimų ir Lietuvos galimybių įvykdyti prisiimtus įsipareigojimus, potencialių priemonių, galinčių padėti įvykdyti šiuos įsipareigojimus. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vyriausiasis specialistas Justinas Kilpys skaitė pranešimą apie klimato kaitos pokyčius stebimus Lietuvoje, Aplinkos apsaugos agentūros vyriausiasis specialistas Gediminas Dūdėnas supažindino su šalyje vykdomu potvynių rizikos vertinimu. Susitikimo metu Valstybinės miškų tarnybos vyriausioji specialistė Vaiva Kazanavičiūtė pristatė Valstybinės miškų tarnybos atliekamą ŠESD apskaitą žemės naudojimo keitimo ir miškininkystės sektoriuje (angl. LULUCF) bei vykdomas mokslines studijas tikslesniems nacionaliniams duomenims gauti, buvo diskutuojama dėl šio sektoriaus indėlio į bendras Lietuvos pastangas mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą į atmosferą ir jų sukaupimą biomasėje. Lietuvos energetikos instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas Arvydas Galinis supažindino su Lietuvos energetikos instituto mokslininkų atliktu ŠESD išmetimų prognozavimu energetikos sektoriuje ir galimybes prognozavimui naudotą modeliavimo sistemą pritaikyti visų šalies ūkio sektorių išmetamoms ŠESD prognozuoti.
Susitikimo metu buvo sutarta toliau plėtoti ryšius tarp skirtingų institucijų, pasinaudojant patirtimi ir galimybėmis pateikti tikslesnius duomenis ir prognozes, reikalingus šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaitai, taip pat toliau vystyti partnerystės projektą su Norvegijos Aplinkos agentūros specialistais, siekiant pritaikyti matematinius ir statistinius metodus, naudojamus išmetamam ar absorbuojamam ŠESD kiekiui žemės naudojimo keitimo ir miškininkystės sektoriuje nustatyti.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
1212174551 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.