Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.Valstybinėje augalininkystės tarnyboje prie LR Žemės ūkio ministerijos 2018 m. vasario 8 d. vyko pasitarimas augalų apsaugos produktų registravimo ir naudojimo miškuose klausimais. Dalyvavo Valstybinės augalininkystės tarnybos Augalų apsaugos produktų registravimo skyriaus vedėja Kristina Valionienė, vedėjos pavaduotoja Raimonda Grigaitė, atstovai iš kitų šios tarnybos skyrių, bei LR Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento Miškininkystės ir miškotvarkos skyriaus vedėjas Zbignev Glazko ir Valstybinės miškų tarnybos Miško sanitarinės apsaugos skyriaus vedėjas Virgilijus Vasiliauskas ir skyriaus vyriausiasis specialistas Rytis Dubickas.
Aptarti miškų apsaugai tinkamų priemonių registravimo ir naudojimo klausimai:
     1. Polimerinės dangos „Hylonox“, skirtos miškuose pasodintų spygliuočių sodmenų kamienėlių žievės paviršiaus apsaugai nuo pušinių straubliukų pakenkimo. Ant žievės paviršiaus polimeras „Hylonox“ užnešamas purškimu ir sudaro plėvelę, kuri kaip mechaninio pobūdžio apsauga būna veiksminga du metus. Firmos gamintojos atstovų teigimu, šis polimeras miško želdiniuose jau naudojamas Austrijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Estijoje, planuojama naudoti Švedijoje, juo susidomėjo Baltarusijos ir Rusijos miškininkai.
     2. Biocidų Prosept 42 ir Senež Insa panaudojimo galimybė miškuose laikomos rietuvėse spygliuočių žaliavinės medienos apsaugai nuo vabzdžių žievėgraužių apnikimo ir grybelių sukeliamo pamėlynavimo.
     3. Legalumas miškuose naudoti įvairių reklamuojamų apsaugos priemonių gyvūnų žalai mažinti miškuose, medelynuose naudoti augalus stiprinančių preparatų ir individualiam naudojimui skirtų priemonių.
     4. Fungicidų Infinito ir Previcur Energy naudojimo praplėtimo galimybė miško medelynams, kaip mažiems plotams.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
329559655 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"433","type":"x","order":"6","pct":36.049999999999997,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"163","type":"x","order":"5","pct":13.57,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"126","type":"x","order":"4","pct":10.49,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"155","type":"x","order":"3","pct":12.91,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"271","type":"x","order":"2","pct":22.559999999999999,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"53","type":"x","order":"1","pct":4.4100000000000001,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.