Administracija
Direktorius Paulius Zolubas (37) 490220 8-683 10183 paulius.zolubas@amvmt.lt
Direktoriaus pavaduotojas Albertas Kasperavičius (37) 490220 8-687 72931 albertas.kasperavicius@amvmt.lt
Direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Česnavičius (37) 490220 8-687 14012 kestutis.cesnavicius@amvmt.lt
Miškų kadastro skyrius
Skyriaus vedėjas Ričardas Beniušis (37) 490232  8-614 24660 ricardas.beniusis@amvmt.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotoja Asta Kuliešienė (37) 490226  8-616 23116 asta.kuliesiene@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Rasa Lekstutienė (37) 490226   rasa.lekstutiene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Audrius Juodis     audrius.juodis@amvmt.lt
Duomenų bazių specialistas Arūnas Kristinavičius     arunas.kristinavicius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Vaidas Grigaitis    8-676 79745 vaidas.grigaitis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Mindaugas Vosylius     mindaugas.vosylius@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Stanislava Kuksėnienė     stanislava.kukseniene@amvmt.lt
Duomenų bazių specialistas Stasys Rekašius (37) 490642   stasys.rekasius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Saulius Jezukevičius (37) 490642   saulius.jezukevicius@amvmt.lt
Duomenų bazių specialistė Vilma Grunskienė (37) 490642  8-663 71154 vilma.grunskiene@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Justina Baigytė (37) 490642   justina.baigyte@amvmt.lt
Duomenų bazių specialistė Lina Puslienė (37) 490642   lina.pusliene@amvmt.lt
Duomenų bazių specialistė Daiva Žukauskienė (37) 490642   daiva.zukauskiene@amvmt.lt
Duomenų bazių specialistas Mindaugas Araminas     mindaugas.araminas@amvmt.lt
Nacionalinės miškų inventorizacijos skyrius
Skyriaus vedėjas Gintaras Kulbokas (37) 490236 8-687 72821 gintaras.kulbokas@amvmt.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas Marijus Eigirdas   8-672 28072 marijus.eigirdas@amvmt.lt
Miškininkystės specialistas Osvaldas Stravinskas     osvaldas.stravinskas@amvmt.lt 
Vyriausiasis specialistas Edgaras Anskaitis     edgaras.anskaitis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Algimantas Gregeris   8-693 45191 algimantas.gregeris@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Česlovas Blažys     ceslovas.blazys@amvmt.lt
Miškininkystės specialistas Audrius Šmaižys (37) 490 238   audrius.smaizys@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Petras Eigirdas (37) 490 238 8-618 30158 petras.eigirdas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Karolis Leišis (37) 490 238 8-693 08606 karolis.leisis@amvmt.lt
Klimato kaitos grupė
Vyriausiasis specialistas Modestas Mačiulskas   8-663-56373 modestas.maciulskas@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Vaiva Jurevičienė   8-674 14340 vaiva.jureviciene@amvmt.lt
Informatikos skyrius
Informatikos skyriaus vedėjas Julius Juodis (37) 490223 8-682 69278 julius.juodis@amvmt.lt
Kompiuterių tinklo administratorius Jonas Geležis (37) 490224   jonas.gelezis@amvmt.lt
Vyriausias specialistas Andrius Galinskas (37) 490224   andrius.galinskas@amvmt.lt
Vyriausias specialistas Gedas Starkovas (37) 490224   gedas.starkovas@amvmt.lt
Programuotojas Vytautas Norbutas (37) 490224 8-663-52573 vytautas.norbutas@amvmt.lt
Programuotoja Milda Kvalkauskienė (37) 490224   milda.kvalkauskiene@amvmt.lt
Miškotvarkos skyrius
Skyriaus vedėjas Leandras Deltuva (37) 490225 8-687 57353 leandras.deltuva@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Remigijus Dagilius   8-686 91346 remigijus.dagilius@amvmt.lt
Miškotvarkos inžinierius Kazimieras Giniūnas     kazimieras.giniunas@amvmt.lt
Miškotvarkos inžinierius Ignas Raudonis   8-683 10573 ignas.raudonis@amvmt.lt
Matininkas Marius Lankininkas   8-693 66479 marius.lankininkas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Asta Kairienė     asta.kairiene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Donatas Kergė   8-695 84824 donatas.kerge@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Nerijus Lukminas   8-674 21778 nerijus.lukminas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Rimantas Žagūnis   8-683 10804 rimantas.zagunis@amvmt.lt
Miško naudojimo ir statistikos skyrius
Skyriaus vedėjas Darius Vižlenskas (37) 490294 8-616 19192 darius.vizlenskas@amvmt.lt
Miškotvarkos inžinierius Andrius Kuliešis (37) 490204 8-698 48712 andrius.kuliesis@amvmt.lt
Miškotvarkos inžinierius Andrius Butkus   8-683 82633 andrius.butkus@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Lina Sindaraitė   8-693 42800 lina.sindaraite@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė        
Vyriausioji specialistė Violeta Dumčienė   8-683 82672 violeta.dumciene@amvmt.lt
Miškų kontrolės skyrius (Smolensko 15A, Vilnius)
Skyriaus vedėjas Artūras Balčius (5) 2727907 8-698 81838 arturas.balcius@amvmt.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas        
Vyriausioji specialistė Hermina Pekarskienė (5) 2333165 8-663 69266 hermina.pekarskiene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Tadeuš Ablačinskij (5) 2333165 8-693 27554 tadeus.ablacinskij@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Sigitas Kvedaras (37) 490220 8-663 55801 sigitas.kvedaras@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Gintaras Pušneraitis (37) 490220  8-663 68159 gintaras.pusneraitis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Rytis Zizas (37) 490220  8-693 69311 rytis.zizas@amvmt.lt
Miško genetinių išteklių skyrius
Skyriaus vedėjas Vidmantas Verbyla (37) 547232 8-682 23747 vidmantas.verbyla@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Valmantas Kundrotas (37) 547771 8-682 36075 valmantas.kundrotas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Svajūnas Urbonavičius (37) 547771 8-683 10304 svajunas.urbonavicius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Darius Raudonius (37) 547771 8-604 03218 darius.raudonius@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Renatas Plačiakis (37) 547771 8-683 81862 renatas.placiakis@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Renė Ragelienė (37) 547771 8-682 35983 rene.rageliene@amvmt.lt
         
Miško sėklų ir sodmenų kokybės skyrius
Skyriaus vedėjas Karolis Mickevičius (37) 383072 8-601 73920 karolis.mickevicius@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Jūratė Laukineitienė (37) 383073 8-687 45060 jurate.laukineitiene@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Vida Juodaitienė (37) 383073 8-614 43523 vida.juodaitiene@amvmt.lt
Laborantai (37) 383073
Miško sanitarinės apsaugos skyrius
Skyriaus vedėjas Virgilijus Vasiliauskas (37) 547645 8-682 56132 virgilijus.vasiliauskas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Kęstutis Grigaliūnas (37) 547693 8-612 45849 kestutis.grigaliunas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Sigitas Mikalauskas (37) 547693 8-682 56134 sigitas.mikalauskas@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė Odeta Ivanovienė (37) 547693 8-663 53994 odeta.ivanoviene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Tomas Balkus (37) 547693 8-682 56128 tomas.balkus@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Rytis Dubickas (37) 547693 8-693 43079 rytis.dubickas@amvmt.lt
Aplinkos apsaugos skyrius
Skyriaus vedėjas Kęstutis Motiekaitis (5) 2130433 8-683 82609 kestutis.motiekaitis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Andrius Girdziušas (5) 2130433 8-683 82624 andrius.girdziusas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas Saulius Tuska (5) 2130433 8-683 82613 saulius.tuska@amvmt.lt
Finansų skyrius
Skyriaus vedėja Vida Bradauskienė (37) 490219 8-682 36028 vida.bradauskiene@amvmt.lt
Bendrųjų reikalų skyrius
Skyriaus vedėja Daiva Brazauskienė (37) 490291 8-698 02946 daiva.brazauskiene@amvmt.lt
Administratorė Aistė Leonaitienė (37) 490220 8-683 81683 aiste.leonaitiene@amvmt.lt
Administratorė Vilija Česnavičienė (37) 490220 8-693 23355 vmt@amvmt.lt
Administratorė Rasa Bielevičienė (37) 490220 8-682 35988 rasa.bieleviciene@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas (viešųjų pirkimų) Saulius Baltraitis   8-693 54171 saulius.baltraitis@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas (ūkio reikalams) Raimondas Šeinauskas (37) 490239 8-614 24693 raimondas.seinauskas@amvmt.lt
Vyriausiasis specialistas (juristas) Ramūnas Šeškus (37) 490643 8-615 10260 ramunas.seskus@amvmt.lt
Vyriausioji specialistė (juristė) Živilė Žilėnienė (37) 490643 8-683 10545 zivile.zileniene@amvmt.lt
Ūkvedys Mindaugas Cedronas (37) 490239 8-612 61715 mindaugas.cedronas@amvmt.lt

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią schemą nenaudojant lietuviškų raidžių: vardas.pavarde@amvmt.lt

Jei darbuotojas turi du vardus, sudarant el.pašto adresą pasirenkamas pirmas vardas.

 

Apklausa

Ką manote apie Miškų kontrolės skyriaus specialistų teikiamas konsultacijas?
1319434746 [{"id":"4","title":"O kas tai yra?","votes":"172","type":"x","order":"4","pct":19.98,"resources":[]},{"id":"3","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"82","type":"x","order":"3","pct":9.5199999999999996,"resources":[]},{"id":"2","title":"Niekam tikusios","votes":"192","type":"x","order":"2","pct":22.300000000000001,"resources":[]},{"id":"1","title":"Konsultacijos vertingos","votes":"415","type":"x","order":"1","pct":48.200000000000003,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...